Sukces naszego ucznia na Olimpiadzie Chemicznej!

Z wielką przyjemnością informujemy o sukcesie naszego ósmoklasisty!

Konkursy organizowane przez MSCDN Mazowieckie Talenty w Warszawie od lat cieszą się wśród uczniów wielkim zainteresowaniem. Bierze w nich udział liczne grono uczniów. Niewielu z nich dociera do ostatniego etapu, a zaszczytny tytuł finalisty przypada tylko najlepszym w całym województwie.

Udział w konkursie przebiegał w trzech etapach. W każdym z nich należało wykazać się wiedzą i umiejętnościami ujętymi w podstawie programowej oraz zagadnieniami wybiegającymi poza podstawę programową z chemii.

Z wielką dumą i uznaniem informujemy, że uczeń klasy 8b Krzysztof Satora zdobył tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii dla uczniów szkół podstawowych woj. mazowieckiego. Tytuł ten jest efektem ciężkiej pracy, wytrwałości i wiary we własne siły naszego ucznia.

Nauczyciel przygotowujący Krzysztofa do konkursu – Jarosław Zimek.

Jesteśmy dumni z Krzysztofa, życzymy mu dalszych sukcesów i wytrwałości w osiąganiu raz obranego celu. Mamy nadzieję, że nadal będzie pomnażał swoje talenty.